Комунальний заклад освіти "Шахтарська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Іларіонівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими потребами

В  комунальному закладі освіти «Шахтарська середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Іларіонівської селищної ради  створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі й дітей з інвалідністю, забезпечення їх безперешкодним доступом до  приміщень школи:

·        у наявності пандус;

·        відсутні пороги при вході до навчальних  кабінетів та класних кімнат;

·        їдальня, спортивна зала, розташовані на першому поверсі освітнього закладу

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. Розташування меблів і обладнання,  сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень.

У закладі дотримується повітряно – тепловий режим.  Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

Навчальні меблі класних кімнат відповідають віковим та морфофункціональним особливостям дітей, враховується специфіка навчально – виховного процесу.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

Територія, приміщення належно художньо-естетично оформлені.

На даний час інклюзивні класи не створені, у зв'язку з відсутністю потреби.

Директор школи                Л.М. Клімніченко