Шахтарська гімназія Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області

Вступ до школи

Шановні батьки майбутніх першокласників!

3  1 лютого 2024 року розпочинається  попередній  набір дітей до 1 класу 2024 – 2025 навчального року. Запис проходить з 09.00. — 16.00 год. щоденно. Звертатися до вчителя Ольги РОЩИНОЇ

В А Ш І   К Р О К И:

1. Зателефонувати у школу і записати дитину (ПІБ дитини, дата народження, адреса, ПІБ та телефони батьків).
  2. Дізнайтесь у школі про інклюзивну форму навчання (для дітей з особливими освітніми потребами), з’ясуйте, які документи  необхідно надати до школи.
  3. Повний пакет документів здати у школу до 31 ТРАВНЯ 2024 року (заява батьків + паспорт одного із батьків (для перевірки прописки ); копія свідоцтва про народження та ідентифікаційний код дитини; оригінал медичної довідки (надати на 1 вересня); документ, що підтверджує місце проживання .