Шахтарська гімназія Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області

"Ми хочемо миру!"

21 вер. 2018
Свято до Міжнародного дня миру

Мир! Це слово звучить по-різному на континентах Землі, але скрізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного. Мир - це свято всіх людей, свято всіх дітей. Без миру немає дитинства, немає майбутнього.

Діти сканували " Ми хочемо миру !"

Зараз сама ідея миру стає державною політикою. Тільки в мирній державі накопичуються її багатства, розвивається культура, зберігаються духовні цінності. Тільки в державі, де панує мир, спокій, злагода, зміцнюється економіка, добробут людей, з молодого покоління формуються справжні громадяни держави.

В цей сонячний день, діти вийшли на свято  в знак солідарності, з проханням донести до кожної країни світу, що діти України за мир.

Свято закінчилося загальношкільним флешмобом.